Hajnóczy József Gimnázium, Humán Szakgimnázium és Kollégium

MENÜ

Főoldal

Az intézmény bemutatása


Az iskola tanulói 

Tanügyi dokumentumok

Aktuális

Képzési rendszerünk

Beiskolázás

Diákönkormányzat         

Kulturális élet 

Iskolánk adatai, elérhetőség

Szolnoki Tankerületi Központ



ELÉRHETÕSÉG


E-NAPLÓ


Elektronikus ügyintézés


Euroexam Vizsgaközpont



ADÓ 1% (SZJA) felajánlása
Kérjük, hogy ajánlja fel sze-
mélyi jövedelemadója 1%.át a

Hajnóczy József Gimnázium
és Szakközépiskola
Diákjaiért Alapítvány
számára.
Az alapítvány adószáma:
18824106-1-16




A Hajnóczy József Gimnázium, Humán Szakgimnázium és Kollégium  tanulói


2020 - 2021. tanév




9.A
9.B 9.C 9.D
10.A
10.B
10.C
10.D
11.A

11.C
11.D
12.A
12.B
12.C
12.D
13.A







Korábban végzett tanulók



9.A - osztályfőnök: Rácz Tünde Anna
Árvai Csenge Laczkó Enikő Éva                                           
Bánszki Veronika Anna Lipcsei Blanka
Bartus Nóra Zita Major Dávid
Bíró Kata Mátyus Lili
Boross Katalin Hédi Melis Adél Sára
Búcsús Liliána Nagy Boglárka Kincső
Csüllög Marcell János Nyitrai Anna
Deák Boglárka Oravecz Zsombor Soma
Dóczi Bálint Pápai Péter
Gál Szilárd Papp Marcell
Jánosi Sára Patonai Laura
Kalász Csaba Szikszay Máté
Kárász Sophia Szvoboda Csanád
Katona Balázs Tibori Diána Anna
Király Dorina Túróczi Anett
Kollár Karolin Varga Kinga



9.B - osztályfőnök: Baczúr István
Ander Boglárka Nóra Juhász Áron
Antal Réka Juhász - Fekete Márta
Béres Alexandra Keszthelyi László Zsombor
Cseh László Dávid Kiss Ádám
Csoma Levente Kiss Gábor
Enkhbold Odbadrakh Kóródi Bodza Eszter
Farkas Gréta Borbála Kósa Martin Ferenc
Fejes Gábor Lantos Dominika Mirtill
Gál Csaba Magyar Lilla
Horváth Lili Molnár Zita Erika
Horváth Viola Erzsébet Pálinkás Tímea
Ivánfi István Dániel Putnoki Viktor



9.C - osztályfőnök: Tógyer Ferenc
Bagi Barbara Musza Melinda
Barna Kata Nagy Noel Marcell
Barta Nikolasz József Nagy Titanilla
Bede Éva Panyik Tünde
Csomor Vivien Letícia Pataki Kevin
Deák Andrea Rácz Réka Dorina
Fenyvesi Boglárka Enikő Rafael Kevin Mátyás
Hegedűs Fruzsina Schaiber Patrícia
Hegedűs Zoé Szilvia Szilágyi Anna 
Hornyik Annamária Szilágyi Lajos Sándor
Kecskés Lili Tóth Balázs
Kiss Dorina Tóth Vivien
Kovács Tibor Ádám Vörös Máté
Krivanek Nóra Andrea Zsemlye Gábor Mihály
Márkus Zsófi Zsombik Arnold
Molnár Nikolett



9.D - osztályfőnök: 
Ágoston Bianka Kiss Melinda Boglárka
Annus Katalin Kiss Mirabella
Bácsmegi Laura Kondacs Kinga
Balogh Réka Dóra Kővári Bence
Bata Lili Légrádi Simon Zoltán
Benyus Lili Major Enikő
Boga Barnabás Máté Virág Izabella
Budai Éva Mihály Vivien Gabriella
Fábián Kira Molnár Luca
Federics Virág Mária Nagy Réka
Fenyvesi Emese Pálinkás Petra Dominika
Halmi Zina Papp Melinda
Igricz Dorina Perei Boglárka
Ikladi Evelin Princzes Alexandra
Kaló Adrienn Szamosfalvi Flóra
Karizs Nikolett Tóth Réka



10.A - osztályfőnök: Vida Erika
Angyal Gergő Kiss Nóra
Aradi Norbert Komáromi Martin
Balogh Alexandra Kovács Kitti 
Berkes Szabolcs Lakatos Levente
Cseh Virág Szonja Márkus Olivér
Cseuz Zsolt Mucsi Vivien
Csík Lili Otília Nagy Katalin
Csongrádi Tamara Oltyán Emese
Fehér Andrea Pálinkás Attila
Fodor Bence Papp Laura Anna
Fodor Bence Olivér Schmidt Gergő Attila
Fodor Luca Ágota Sipos Tímea
Gonda Róbert Szeleczki Arnold Viktor
Hegyes Máté Táborosi Dorka 
Kállai Dániel Tóth Gréta Fanni
Kása Alexandra Ujfalusi Csenge
Kelemen Nóra



10.B - osztályfőnök: Sápi Vilmos
Balázs Szabolcs Kollár Krisztina
Bálint Balázs Kontha Lenke Rebeka
Bányai Péter Bence Kóródi Bianka Zsuzsanna
Balog Dávid Zoltán Mácsai Jázmin Fanni
Beleznay Nóra Kitti Nagy Anikó Fanni
Berkes Benjamin Nagy Tihamér
Biró Noémi Németh Dávid Tibor
Borbély Balázs Petróczki András
Deák Bettina Sólyom Richárd Patrik
Demény Tamás Szepesi Tamás
Dobróka Dalma Irén Tor Bence Balázs
Dósa Kitti Stella Tóth Zalán Antal
Fejes Dominika Vatai Martin
Hegyes László Zsák Olivér
Kis Anett




10.C - osztályfőnök:  Nagy Endre
Báthori Bence József Oláh Laura
Bencsik Barbara Pápai Csenge 
Dankó Kimberli Pázmándi Tamara Andrea
Faragó Bernadett Rupa Csaba
Fazekas Kamilla Renáta Sipos Roland
Gajdos Ildikó Szabó Georgina
Halmai Gréta Szendrei Dávid
Karászek Bettina Szilágyi Levente László
Kerling Boglárka Tábori Viktor 
Kiss Csaba József Török Lajos 
Kiss Máté Botond Tukacs Noémi 
Kovács Vivien Turai Bettina 
Markót Lea Való Barbara Erika
Müller Márton Varga Bence 
Nagy Szandra Vivien



10.D - osztályfőnök: Kissné Fehér Edit
Baczúr Lilla Kocsis Lili Ilona
Benes Alexandra Kovács Marina
Berényi Fanni Kóti Vivien Ágnes
Bihari Luca Virág Kömüves Kálmán Krisztián
Biró Gréta Vanda Magyar Viktória Mercédesz
Czinege Gréta Magdolna Major Maja Dorottya
Csurgó Kinga Csenge Molnár Márk
Dóczi Boglárka Molnár Petra
Dobos Boglárka Mukus Anett
Dudás Réka Nyerlucz Adél 
Filó Lorina Éva Póser Nikolett
Horváth Fanni Szabó Fanni
Imecz Imola Szabó Júlia Ágnes
Iván Ivett Szűcs Szilvia
Kalász Barbara Zsanett Turai Gréta
Kalóz Izabella Tyczynski Ádám Márk
Kiss Veronika Renáta Ujfalusi Petra
Kocsis Bence Zoltán 



11.A - osztályfőnök:  Bolnovszky Szidónia
Baranyi Enikő Réka Korcsik Anita
Barta Szabina Mester Marcell
Bene Krisztina Milosits Kristóf
Bernát Zsolt Molnár Lili
Biacsi Vanda Mucsi Endre Dömötör
Bíró Éva Németh Szabolcs Zorán
Bozsó Petra Pápai Balázs
Búcsús Andrea Jázmin Pataki Zoltán
Czakó Krisztián István Pereczes Patrik József
Deák Orsolya Ramholcz Noémi
Enyedi Olivér Péter Sike Alexandra
Gál Tímea Tóth Lili Vivien
Jakab Nelli Tóvizi Milán
Katz Lívia Túri Vanessza
Kiss Dóra Túróczi Evelin
Kiss Mihály Balázs Zsámár Bernadett
Kókai Doren Zsiros Angéla



11.C - osztályfőnök: Molnár Katalin
Bede Mónika Matus Dominik Márk
Boros Dominik Müller Vencel
Csáki Henriett Ollári Dominika Orsolya
Dávid Orsolya Ponyokai Valentina
Deli Georgina Rojkovics Donát
Dudinszky Adrienn Brigitta Sindel Dominika Elektra
Fehér Áron Szabó Dániel
Fehér Boglárka Szántó Ákos
Fényi Dominika Anikó Szőke Regina
Fenyvesi Cintia Kinga Szőke Tamás
Gácsi Attila Szűcs Bence Gergely
Gajdos Bernadett Szűcs Márton Bendegúz
Katona Attila Szűrös Bence Csaba
Kiss Gergő Máté Turai Milán
Krenács Alexandra Váczi Ferenc
Kurenda Anita Erzsébet Varga Bence



11.D - osztályfőnök: Gondon Terézia
Árvai Levente Markót Ivett
Andor Zsófi Mihály Evelin Enikő
Balla Rebeka Gizella Molnár Bernadett
Balogh Vanessza Alexandra Mózes Gyöngyi
Bata Evelin Nagy Erik
Bense Mercédesz Nagy Lili Emma
Bódi Kristóf Nemes Pál
Czakó Enikő Papp Petra
Császi Réka Pásztor Anna
Danyi Kitti Viktória Pete Alexa
Dobrovits Julianna Éva Rácz Gergő 
Duszka Boglárka Ágnes Szilágyi Evelin
Határ Márk Szűrös Virág Renáta
Juhász Adrienn Tarsoly Genovéva
Kulcsár Csaba Vereb Zsófia



12.A - osztályfőnök: Szilva Erzsébet
Bánszki Lili Mogyoró Helga
Boda Brigitta Oltyán Péter Áron
Búcsús Bernadett Pinczi Gabriella Kata
Dorogi Nóra  Papp Natália
Fehér Csenge Luca Pirók Korinna
Fehér Sára Somodi Kincső Virág
Földi Milán Szabó Tamás
Hasznos Petra Szilágyi Rebeka
Járai Adrienn Tóth Fruzsina Anna
Kósa Renáta Tímea Tóth Gergely Zsolt
Kuna Mihály Varga Emese
Lendvai Ibolya Varga Ervin Ernő



12.B - osztályfőnök: Szlankó Tiborné
Ádám Imre Kovács Róbert
Andrási Ádám Balázs Lading Márk
Danku Bálint  Lévai Viktor
Dobróka András László Libor Szabolcs
Fejes Bence Mátyus Mercédesz Réka
Fodor Izabella Nyerlucz Viktória 
Halászy Károly Tamás Palocsai Patrik
Hegedűs Dóra Diána Szántó Attila Bálint 
Kocsis Mihály Bertalan  Szvoboda Mercédesz Ildikó
Kovács László HHH Urbán-Szabó Patrik Martin



12.C - osztályfőnök: Gáspár László
Bakó Réka Kurucz Dániel
Bali László Musza József
Bíró József Gábor Nagy Gábor
Csinos Orsolya Nagy Kitti
Dankovics Gábor  Polgár Brenda
Dobos Ferenc Dániel Puporka Tamás Szabolcs
Hegedűs Gergő Rózsa Ferenc
Ivanics Vanessza Szabó Szabolcs
Kávási Ferenc Szelindi Beáta 
Kelemen Annamária Tóth János
Kóródi Gábor Tímár Sándor
Kovács Krisztina Virág Benedek László 




12.D - osztályfőnök: Feketéné Novák Zsuzsanna
Alattyányi Lili Négyesi Alexandra
Bana Lili Paróczay Patrícia
Bácsmegi Vivien Pénzes Adrienn Rebeka
Bálint Hajnalka Péterfy Angéla Ágnes
Bíró Bianka Renáta Pozderka Renáta
Durda Alexandra Szalai Kíra
Hajnal Virág Szilágyi Melinda Brigitta
Iván Anikó Rózsa Tugyi Petra Rita
Kovács Noémi Vass Boglárka
Klement Gréta Antónia Vincze Hajnalka Judit
Magyar Luca Zsuzsanna Zsemlye Zsanett
Molnár Szilvia Zsuzsanna


13.A  - osztályfőnök: Kovácsné Kardos Magdolna
Ábel Kiss Amina  Major Lili 
Balla Gréta Mária Nagy Krisztina 
Bártfai Laura  Nyitrai Bettina 
Dudok Fanni Péterfy Petra 
Földi Beáta  Samu Martina 
Halmi Lea  Szabó Alexandra Viktória 
Katona Kitti Szabó Eszter 
Keller Viktória  Tóvizi Zsanett 
Kiss Vanessza  Vadas Erika 
Korsós Liliána  Xu Leila Emilia 
 Leskó Evelin Diána





Korábban végzett tanulók










1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970
1971
1972
1973
1974
1975
1976
1977
1978
1979
1980
1981
1982
1983
1984
1985
1986
1987
1988
1989
1990
1991
1992
1993
1994
1995
1996
1997
1998
1999
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2007 2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014