Farkas Norman katonai pályaorientációs előadása

Farkas Norman pályaorientációs előadása

A 2020-ban iskolánk közszolgálati osztályában végzett Farkas Norman immár őrmesterként, a Magyar Honvédség Kiber- és Információs Műveleti Központ Művelettámogató Osztály Műveleti Logisztikai Alosztály beosztott műveleti altisztjeként tért vissza hozzánk, hogy honvéd kadétjainknak pályaorientációs foglalkozást tartson. A Nagy Endre tanár úr, honvéd kadét instruktorunk osztályában tartott előadásában ismertette a katonai pálya aktuális információit, alakulata funkcióit, feladatait (a humán, mint civil-katonai együttműködés (CIMIC), a pszichológiai hadviselés (PSYOPS), az informatika (KIBER), s eszközbemutatóval is felkeltette diákjaink érdeklődését.

Köszönjük őrmester úrnak, ahogy mi itt a hajnóczyban hívtuk: Norcinak a látogatást, a tartalmas, inspiráló előadást.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé.