Pályaorientációs foglalkozások megtartása a cibakházi általános iskolában

November 4-én pályaorientációs napot szervezett a Cibakházi Damjanich János Általános Iskola, melyre mi is meghívást kaptunk. A 13. a osztályos pedagógiai asszisztens tanulóink osztályfőnökük, Kovácsné Kardos Magdolna és a szakmai munkaközösség vezetője, Nagyné Kávási Mónika tanárnők irányításával szakszerű és játékos feladatok révén ismertették meg a Hajnóczy képzési területeit a felső tagozatos diákokkal. Köszönjük tanulóink és pedagógusaink beiskolázásunk érdekében végzett kiváló munkáját, s ezúton is köszönjük a programra szóló szíves invitálást. A Cibakházi Damjanich János Általános Iskola diákjainak, pedagógusainak és dolgozóinak további eredményes tanévet kívánunk!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé.