Fegyver bemutató

A honvédelmi alapismeretek tantárgy haditechnikai ismeretek témakörében kadétjaink a tanórákon megismerkednek néhány, a Magyar Honvédség által rendszeresített fegyverrel, amelyek közül most többet is megtekinthettek egy fegyver bemutató keretein belül és kipróbálhatták az érettségi anyagában is szereplő fegyverek szét- és összeszerelésének menetét. Hirtné Ivanics Marianna honvédelmi nevelő referensünk pályaorientációs előadással is készült 11. és 12. évfolyamos tanulóink számára, akik a továbbtanulás és a pályaválasztás előtt állva így értékes információkhoz juthattak. A MH Kiss József 86. Helikopterdandártól zászlós asszonnyal érkeztek Kasuba hadnagy és Sampei őrmester urak, akik a tiszt- és az altisztképzés alatt szerzett tapasztalataikat osztották meg diákjainkkal.

Köszönjük a fotókat Markovics-Főczén Rita iskolakönyvtáros kolléganőnknek.

Cseuz Alexandra

HKP intézményi instruktor

Fotók: Markovics-Főczén Rita

További képek az iskola facebook oldalán megtalálhatók: https://www.facebook.com/hajnoczyg

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük