Remeklő hajnóczysok az Úszás Diákolimpia Jász-Nagykun-Szolnok vármegyei döntőjén

Február 15-én Karcagon, az AkácLiget Gyógy-és Strandfürdő fedett uszodájában rendezték meg az Úszás Diákolimpia vármegyei fordulóját, amelyen az V-VI. „B” korcsoportban a Hajnóczyt hét tanulónk képviselte: a lányoknál Deák Boglárka 12.a, Forgács Korinna 11.a, Haller Noémi 10.a, ill. a fiúk mezőnyében Danku László Botond 10.a, Juhos Mihály 9.a, Mihalik Szilárd 10.a (ők mindannyian a Martfűi Úszó és Triatlon Klub versenyzői) és Mányai Attila 9.a (az Invictus Úszó és Vízilabda SC sportolója).

Diákjaink kiválóan szerepeltek, nagyszerű eredményeket produkáltak, köztük két ezüst és két bronzérmet is nyertek.

100m fiú gyorsúszás: 7. hely Juhos Mihály, 8. hely Danku László Botond, 10. hely Mányai Attila, 11. hely Mihalik Szilárd

100m leány gyorsúszás 2. hely Forgács Korinna, 4. hely Deák Boglárka, 12. hely Haller Noémi

100m fiú mellúszás 6. hely Mányai Attila, 7. hely Mihalik Szilárd

100m leány mellúszás 2. hely Deák Boglárka

100m fiú hátúszás 5. hely Juhos Mihály, 8. hely Danku László Botond

100m leány hátúszás 3. hely Forgács Korinna, 7. hely Haller Noémi

4x50m fiú gyorsváltó 3. hely a Hajnóczy csapata: Danku László Botond, Juhos Mihály, Mányai Attila, Mihalik Szilárd

Szeretettel gratulálunk tanulóinknak, köszönjük nekik és edzőiknek, a Martfűi Úszó és Triatlon Klubnak, valamint az Invictus Úszó és Vízilabda SC-nek, hogy ezúttal, ezzel is öregbítették a Hajnóczy Gimnázium hírnevét. Hálás köszönetünk diákjaink kedves szüleinek a versenyeztetésben nyújtott értékes segítségükért. Tisztelettel megköszönjük Juhos Mihály szülőnek a csapat vezetése megbízatásának lelkiismeretes teljesítését. Tanulóinknak sikeres tanulmányi munkájuk mellett további eredményes versenyzést kívánunk!

Fotók: Juhos Mihály, Forgács József szülők

További képek az iskola facebook oldalán megtalálhatók: https://www.facebook.com/hajnoczyg

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük