Kreatív tehetségeink sikere a Divatrajz-pályázaton

A Szolnoki SZC Kreatív Technikum és Szakképző Iskola a 2023/24-es tanévben 6. alkalommal rendezte meg az általános és középiskolások között nagy érdeklődésnek örvendő Divatrajz-pályázatát. A „Tervezd meg álmaid ruháját!” című pályázat célja a fiatalok alkotás iránti szeretetének kifejezése. A versenyen Bagyarik Imola 10.a és Takács Martin 11.d osztályos tanulóink sikeresen képviselték iskolánkat. Mindketten eredményesen teljesítették az I. és II. forduló feladatait is. A pályázatra beküldött és a II. fordulón a verseny helyszínén készített több száz alkotás közül közel 70-et kiállítottak a szervezők. Imola egyik, Martin mindkét ruhatervét kiállításra alkalmasnak találta a zsűri. A kiállítás megnyitóján tartott ünnepélyes eredményhirdetésen Martin alkotásait „Ezüst” minősítéssel díjazták. Sikeres tanulóink terveit Szolnokon, az Aba-Novák Agóra Kulturális Központ aulájában található Kreatív divatrajz kiállításon lehet megtekinteni 2023. április 12-27. közötti napokon.

Gratulálunk Imola és Martin s vizuális kultúra szaktanáruk, Varga Erika sikeréhez!

További képek az iskola facebook oldalán megtalálhatók: https://www.facebook.com/hajnoczyg

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük