Triatlonos hajnóczysok Ausztriában, Európa Kupán

A Martfűi Úszó és Triatlon Klub hajnóczys triatlonosai még június végén (jún. 25.) az ausztriai Welsben rendezett triatlon junior Európa Kupa versenyen vettek részt. Közülük többeknek ez volt az első külföldi versenyük. Az úszás a 16 fokos Traun folyóban történt, majd nagy tempójú kerékpározással folytatódott a technikás városi pályán, és erős futással ért véget a szép óvárosi részen.

A versenyzőknek nagy élményt jelentett, hogy részt vehettek egy ilyen szép környezetben, tökéletesen megrendezett nívós versenyen, ahol is a lányoknál Forgács Korinna (10.a) a 40., Deák Boglárka (11.a) a 48. helyezést érte el; a fiúk közül Tóth Zalán (frissen érettségizett volt 12.b-sünk) 44., Danku László Botond (9.a) 56., Csüllög Marcell (11.a) az 57. lett.

Triatlonos tanulóink szülei ezúton szeretnék megköszönni tanáraik

támogatását a tanév során, valamint edzőjük, Kovács Péter (egykori hajnóczys diák) segítségét.

Örömmel támogatjuk nagyszerű sportoló diákjainkat, a Hajnóczy büszke rájuk! Hajrá, csak így tovább!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük